Z Pasji do drewna…

Drewno od dawien dawna było podstawowym materiałem wykorzystywanym do aranżacji wnętrz. Niestety, w poszukiwaniu tańszych rozwiązań, większość firm meblarskich niemal wykluczyła jego wykorzystanie, zapominając o tym, jak wyjątkową atmosferę tworzy w naszej przestrzeni domowej.

Każdy z nas pragnie czegoś wyjątkowego w swoim domu- drewniane, ręcznie zdobione elementy wystroju, na pewno zapadną w pamięci wszystkim gościom.

 

Najwyższa jakość

Kupując meble w naszym sklepie, zapewniamy, że będą to produkty najwyższej jakości- zaprojektowane i wykonane w najmniejszych detalach (wszystkie elementy ozdobne zostały wykonane ręcznie-od rzeźbień, po malowanie) .

Kompleksowo realizujemy każdy projekt. Ponadto-regularnie, przynajmniej raz do roku, podróżujemy do Indonezji by skontrolować produkcję . 

ręczne malowanie blatu stołowego

 

Kreatywność

W dzisiejszych czasach firmy, by móc się rozwijać, muszą być kreatywne.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów-stwarzamy możliwość zaprojektowania własnego mebla-wymarzonego i niedostępnego nigdzie indziej.

Poniżej przedstawiamy proces wykonania mebla na indywidualne zamówienie:

  1. Kreowanie projektu.
  2. Przeniesienie projektu „na papier”.
  3. Konsultacje ze stolarzami i rzeźbiarzami (funkcjonalność mebla oraz jego detale)
  4. Wycena projektu
  5. Przedstawienie wstępnych ustaleń klientowi
  6. Poprawki
  7. Zaliczka 30%
  8. Realizacja projektu
  9. Dostawa do Polski (czas dostawy jest ustalany indywidualnie-zapewniamy jednak, że warto czekać  -jeśli jednak czas jest głównym wyznacznikiem zakupu-proponujemy meble z naszej oferty produktów dostępnych w sklepie-czas realizacji takiej przesyłki to zazwyczaj kilka dni roboczych-w zależności od firmy kurierskiej)